Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Zápasy

První venkovní zápas přinesl vítězství

publikováno 11.09.2017

Ke 3. kolu jsme nastoupili na hřišti Libouně, zápas se nám podařilo zvládnout a držíme si tak neporazitelnost.

Na zápas 3.kole jsme se vydali do nedaleké Libouně. Již před zápasem jsme věděli, že nás nečeká nic jednoduchého, což se zejména v prvním poločase dost projevilo. Na straně domácích nastoupilo velmi zkušené mužstvo, se kterým jsme si do jisté míry nevěděli rady.

První poločas začal naším nátlakem, nicméně nedokázali jsme z něj vytěžit nic kloudného a postupem času jsme předali roli otěží domácím, kteří se dokázali dostat do pár šancí. Z toho nakonec padla i vedoucí branka, kdy se ve 30.minutě prosadil domácí Štauber. Poté se naše hra trošku zlepšila, začali jsme běhat, což vyústilo v naše šance, zejména, po střelbě zpoza vápna. Jedna z nich zapadla do sítě ještě před poločasovou přestávkou, kdy na 1:1 srovnával ve 38.minutě Martin Švec.

O poločase jsme si řekli, že musíme zlepšit náš pohyb. Nakonec se tomu tak stalo a druhý poločas jsme defacto do žádné šance domácí nepustili. Gólové okamžiky přišly na řadu až v poslední 20.minutovce. V 70.minutě se opět střelou za velkým vápnem prosadil po druhé v zápase Martin Švec. A ten samý hráč dovršil svůj hattrick v minutě 76. Před závěrem zápasu v 88.minutě se stihl ještě prosadit po rohu Tomáš Hlinský a skóre tak upravil na konečných 4:1 pro SK.

Získali jsme tak velmi důležité 3.body a zápas jasně ukázal, že v Libouni se letos zřejmě nebude snadno vyhrávat.

Příští týden nás ve 4.kole čeká mužstvo Křivsoudova B na našem hřišti od 17:00.