Úvod » Zápasy

Doma opět vítězně

publikováno 25.09.2018

V 5.kole jsme se na domácím hřišti utkali s celkem Vracovic...

Jak již nadpis vypovídá, opět se nám podařilo vyhrát a držíme tak šňůru 5.vítězných utkání v řadě. Nyní to odnesl celek Vracovic, celkem slušným rozdílem...

5.kolo přineslo náš souboj proti celku Vracovic, který měl po 3 odehraných zápasech na svém kontě 6 bodů. Do utkání se vyběhlo za celkem studeného počasí, avšak náš výkon musel přítomné diváky rozehřát.

Už od první minuty jsme se dostali na balón a začali soupeře přehrávat. Začáteční tlak vyústil v první branku ve 13.minutě, kdy vsítil gól Martin Švec - 1:0. Poté jakoby jsme nachvíli přestali hrát, soupeř se ujmul chvilkové kontroly nad balónem, nicméně z toho vitěžil pouze jednu šanci, kdy hlavičkoval hráč hostí nad branku. Od té doby se dá říci, že na hřišti byl pouze jeden tým a to my. Ve 35.minutě skóroval po krásné individuální akci navrátivší Jan Zvára - 2:0. Toto byl výsledek i poločasový.

Jak skončil první poločas, tak začal stejným tempem i ten druhý. Byl vidět náš chtíč ke hře a hru jsme také ovládali a kontrolovali. V 57.minutě po rohovém kopu a závaru ve vápně dal gól Dima Syrvatka - 3:0. Posléze bylo k vidění ještě pár dalších možností, které nakonec vyústili krásným gólem ze 25.metrů z kopaček Tomáše Hlinského, v 75.minutě byl stav již 4:0. Dá se říci, že od té doby se utkání pouze dohrávalo, Vracovice se nikam moc nedostali a utkání tak skončilo konečným výsledkem 4:0 pro náš tým.

Po 5.kolech se tedy držíme na prvním místě tabulky, s pěkným skóre 19:4 a 15 body. K dalšímu kolu zajíždíme v neděli 30.9. na hřiště Keblova, který se krčí na posledním místě se skóre 0:26 a 0 body.

Musím uznat, že náš týmový výkon zápas od zápasu graduje, líbí se mi kolektivně předváděná hra, chtíč hráčů chodit na tréninky a v neposlední řadě i to, že jsme dokázali 4 branky v tomto utkání rozdělit mezi 4 hráče. Doufám, že v nastaveném tempu budeme pokračovat i nadále...