Úvod » Zápasy

Po lehkém zaváhání opět vítězně

publikováno 25.09.2017

5.kolo jsme zvládli na hřišti Keblova v poměru 5:3

Na 5.kolo jsme se chystali na zápas do Keblova. Během celého zápasu jsme, dá se říci až na drobný výpadek, dominovali a dokázali jsme zvítězit v poměru 5:3.

První poločas jsme začali celkem dobře. Dostali jsme se do gólových příležitostí a nic nenasvědčovalo tomu, že bychom si z Keblova neměli odvést 3.body. V 15.minutě jsme se dostali do vedení gólem Martina Švece, který dokázal zužitkovat pěkný centr od Martina Belady. Poté přišel drobný výpadek a během 13.minut dokázali hráči Keblova dát 3.branky. Ve 35.minutě byl tedy stav 3:1 pro domácí. Byl to nečekaný zvrat utkání, jelikož hráči Keblova dokázali dát góly opravdu ze všeho, do čeho kopli, více šancí z jejich strany vidět nebylo. Poté jsme se ve 37.minutě díky střele Martina Švece dokázali dotáhnout na rozdíl jednoho gólu - 3:2. A v minutě 38. již bylo vyrovnáno - 3:3, když Martin Švec vstřelil svůj hattrick. Do poločasové přestávky ještě zvládl strhnout vedení na naší stranu Jan Zvára ve 40.minutě.

Do druhého poločasu jsme vstoupili s cílem v klidu dohrát utkání, což se nám povedlo. Druhý poločas již nebyl tak aktivní na branky jako ten první a ani úroveň nebyla taková. Nicméně v 87. minutě dokázal vstřelit již svou 4.branku v utkání Martin Švec a upravil tak stav na konečných 5:3 pro nás.

V 5.kole jsme tedy dokázali venku vyhrát 5:3 a zapsali jsme si tak další 3 body do tabulky. Nyní se nacházíme společně s týmy Křivsoudova B a Miřetic B na 2. místě, kde všechny týmy mají shodně 12. bodů.