Úvod » Zápasy

4.kolo přineslo vítězství v Pravoníně

publikováno 20.09.2018

V neděli 16.9. po 4té v této sezoně vítězně, tentokrát s mužstvem Pravonín B....

Zápas 4.kola IV.třídy přinesl zápas mezi domácím mužstvem Pravonín "B" a naším klubem. Celý týden panovala v našem týmu nervozita a trochu obavy o výsledek. Nenahrával tomu ani fakt, že pravoňské áčko hrálo svůj zápas den před naším a tak jsme očekávali, v jaké sestavě na nás jejich b tým vyrukuje...

Zápas řídil jako hlavní rozhodčí pan Staško a pískem do píšťalky zahájil utkání v 15hodin. Od začátku bylo patrné, jak se žene náš tým za vítězstvím. Ve 4.minutě hry jsme se dočkali prvního gólu, kdy se dostal za záda obrany Martin Švec a dal tak na 0:1. Hra z naší strany pokračovala ve velkém tempu. Ve 12.minutě utekl opět Martin Švec po levé straně hřiště a dal branku na 0:2 střelou na bližší tyč. V 15.minutě se zdálo být rozhodnuto, opět za zády obrany se objevil Martin Švec a dovršil tak hattrick - 0:3. Domácí mužstvo Pravonína hrozila zejména po autových vhazování a jedno takové se nám stalo osudným. Ve 23.minutě zkorigoval stav na 1:3 domácí Jan Novák. Tato branka nás spíše nakopla. Po dlouhém míči od našich zadních řad dokázal utéct Stanislav Zvára a ve 25.minutě to bylo tak 1:4. Do konce poločasu padly ještě dvě branky, obě z pokutového kopu. Nejprve na 1:5 dal svůj čtvrtý gól Martin Švec, aby poté dokázal domácí Miloš Janáček dát na 2:5. Do kabin se tady šlo za stavu 2:5 pro náš tým.

Druhý poločas začal podobně jako ten první. Hned po rozehrávce se dostal k míči Martin Švec a ranou ze 30.metrů dal na 6:2. Posléze se fotbal defacto už jen dohrával. Náš tým dokázal ještě dát branku Jaroslavem Vejnarem po chybě domácího gólmana. To bylo vše,co jsme v rámci 4.kola mohli vidět. Závěrečný stav tedy 7:2.

Pro nás to znamenalo již 4.vítězství v řadě a držíme si tak neporazitelnost. Nyní nás čeká domácí utkání pro Vracovicím, na které všechny naše fanoušky zveme.

Po tomto zápase je potřeba pochválit všechny hráče. Zejména mě potěšil výkon naší nejmladší čtveřice - Nebřenský, Kazda, Belada, Neckář, je vidět, že když se nebojí hrát, tak si to dokáží užít. Důležité je teď neusnout na vavřínech a pokračovat dále v tvrdé práci.